Головна I Корисне

Програми підтримки

Програма ФАО та Мінагрополітики щодо отримання техніки для завантаження та розвантаження зернових рукавів

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) розпочали реєстрацію бажаючих отримати спеціальну техніку для надання послуг з завантаження/вивантаження зернових рукавів, які були отримані аграріями від ФАО.

Всього планується розподілити 105 комплектів техніки, кожний з яких  складається із завантажувача, розвантажувача та бункера-перевантажувача. Вони будуть надаватися відповідно до розрахунку, один комплект техніки на завантаження щонайменше 292 зернових рукавів.

Отримати техніку у межах програми можуть як безпосередньо отримувачі рукавів або кооперативи, що їх об’єднують, так будь-які інші юридичні особи, якщо їх обрали отримувачі зернових рукавів.

Для цього необхідно

  1. Зареєструватись у Державному аграрному реєстрі (ДАР) https://www.dar.gov.ua/, також дивись інструкцію з реєстрації https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia.
  2. Подати заявку на участь у програмі з отримання комплектів техніки для завантаження зернових рукавів та вказати орієнтовну вартість відповідних послуг.
  3. Підтвердити надання послуг аграріям, які обрали відповідного потенційного оператора техніки для завантаження рукавів, що були отримані від ФАО.

Важливо. При розрахунку кількості комплектів техніки, які отримає заявник-потенційний оператор техніки, враховуються лише та кількість рукавів, завантаження якої було підтверджено оператором.

Сільгоспвиробник може вказати від одного до трьох операторів техніки, за допомогою яких він бажає завантажити зернові рукави з зазначенням кількості рукавів для завантаження кожним з обраних їм операторів.

Для зручності сільгоспвиробників, на сайті Мінагрополітики та ДАР буде опубліковано перелік компаній-операторів, які зареєструвались у ДАР та підтвердили своє бажання взяти участь у програмі по завантаженню рукавів та отриманню необхідної техніки.

Нагадаємо, проєкт реалізується Мінагрополітики та ФАО за фінансової підтримки Канади, Японії та Minderoo Foundation на загальну суму 60,5 млн доларів США.

Подання заяви не є гарантією отримання комплекту техніки.

Корисні матеріали:

Контактна інформація: