Новини

Увага! У ДАР припинено подання заявок на спеціальну бюджетну дотацію для утримання корів

2024-07-02

У Державному аграрному реєстрі припинено прийом заявок на спеціальну бюджетну дотацію для утримання корів у зв’язку з надходженням заявок на суму, що відповідає передбаченому обсягу бюджетних асигнувань.

Детальніше

Увага! У ДАР припинено подання заявок на спеціальну бюджетну дотацію для утримання овець та кіз

2024-07-02

У Державному аграрному реєстрі припинено подання заявок на спеціальну бюджетну дотацію для утримання маточного поголівʼя кіз та/або овець у зв’язку з надходженням заявок на суму, що відповідає передбаченому обсягу бюджетних асигнувань.

Детальніше

Увага! В ДАРі припинено прийом заявок на отримання бюджетних дотацій на 1 гектар угідь

2024-06-28

У Державному аграрному реєстрі зупинено першу хвилю подачі заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

Детальніше

26 червня 2024 року після проведення технічних робіт відновлено роботу Державного аграрного реєстру та розпочато прийом заявок на бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення

2024-06-26

До уваги аграріїв!

26 червня 2024 року після проведення технічних робіт відновлено роботу Державного аграрного реєстру та розпочато прийом заявок на бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

Детальніше

З 28 червня розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації на утримання поголів'я корів, кіз та овець

2024-06-26

Спеціальна бюджетна субсидія надаватиметься :

  • для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності) передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову.
  • для аграріїв, які утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів - у розмірі 2 тис. грн на одну голову.
Детальніше

До уваги користувачів ДАР!

2024-06-25

До уваги користувачів ДАР!
Робота системи ДАР тимчасово призупинена у зв’язку з перебоями енергопостачання.
Вибачте за незручності!
Про відновлення роботи буде повідомлено додатково.
Програми підтримки будуть доступні після відновлення роботи системи.

Детальніше

До уваги аграріїв! Оголошується прийом заявок за трьома напрямами бюджетної підтримки

2024-06-24

Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можутьаграрії усіх областей окрім територій, тимчасово окупованих, та зони активнихбойових дій.

При реєстрації у ДАР заявок на суму, що відповідаєзатвердженому обсягу бюджетних коштів, подання заявок припиняється. Про що будеоголошено в ДАР та на сайті Мінагрополітики.

Детальніше

Через Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та за підтримки Мінагрополітики фермерам передадуть загалом 9 500 тонн добрив

2024-06-22

Допомога розрахована на фермерів з південних, центральних, західних та північно-західних областей.

Детальніше

Допомога добривами від USAID АГРО для аграріїв із зони можливих бойових дій

2024-06-11

Для агровиробників із статусом земель «ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЯХ, ДЕ МОЖЛИВІ БОЙОВІ ДІЇ» створена додаткова програма від USAID АГРО.

Детальніше

Програма Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО надасть мінеральні добрива для українських агровиробників з прифронтових територій

2024-06-11

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть мінеральні добрива для польових робіт в сезоні 2024-2025 років для понад 3 300 українських агровиробників з прифронтових та деокупованих областей.

Детальніше

Припинено реєстрацію заявок на Окрему бюджетну субсидію на 1 га для провадження с/г діяльності на територіях, на яких завершено бойові дії та тимчасову окупацію

2024-05-28

Всі заявки, що вже подані виробниками сільськогосподарської продукції, будуть опрацьовані в установленому порядку.

Детальніше

28.05.2024 продовжиться прийом заявок на отримання держпідтримки за напрямом «Окрема бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь с/г призначення для територій, на яких завершено ведення бойових дій та тимчасову окупацію

2024-05-27

28 травня 2024 року, починаючи з10-ої  години, продовжиться подання аграріями заявок через Державний аграрний реєстр на отримання держпідтримки за напрямом «Окрема бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності на територіях, на яких завершено ведення бойових дій, та на територіях, тимчасову окупацію яких завершено» (для окремих районів Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей).

Детальніше

В ДАР припиняється прийом заявок на отримання окремої бюджетної субсидії на 1 га сільгоспугідь для аграріїв з деокупованих територій

2024-05-04

В Державний аграрний реєстр припиняється прийом заявок на отримання окремої бюджетної субсидії на 1 га сільгоспугідь для аграріїв з деокупованих територій та на яких завершено ведення бойових дій.
Оскільки кількість вже отриманих заявок відповідає передбаченому обсягу бюджетних виплат у сумі 796 млн грн.
Всі заявки, що вже були подані виробниками сільськогосподарської продукції, будуть опрацьовані в установленому порядку.

Детальніше

З 1-го травня в Державному аграрному реєстрі розпочнеться подання заявок на окрему бюджетну субсидію на оброблювані угіддя для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії

2024-05-01

З 1-го травня в Державному аграрному реєстрі розпочнеться подання заявок на окрему бюджетну субсидію на оброблювані угіддя для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії.

Кошти у розмірі 8 тис. грн на 1 га надаватимуться виробникам сільськогосподарської продукції, що мають у власності або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

До деокупованих територій та територій, на яких завершено бойові дії, належать території можливих бойових дій; активних бойових дій (для яких визначена дата завершення бойових дій); активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (для яких визначена дата завершення бойових дій).

Детальніше

Вебінар "Порядок подачі заявок через ДАР для отримання підтримки відповідно до постанови КМУ №918"

2024-04-30

Вебінар "Порядок подачі заявок через ДАР для отримання підтримки відповідно до постанови КМУ №918"

https://youtu.be/Dl7dvjemIto?si=XFbs3FsBDLR227VC

Детальніше

Публікуємо перелік отримувачів насіння кукурудзи

2024-04-19

663 агровиробники у 10 областях України безкоштовно отримають насіння кукурудзи бренду Dekalb. Така підтримка стала можливою завдяки ініціативі AGRI-Україна від Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО  та компанії Bayer Ukraine

Детальніше

Закрито прийом заявок на насіння кукурудзи Dekalb в ДАР за програмою USAID АГРО_насіння кукурудзи Dekalb, 2024 р.

2024-04-17

Закрито прийом заявок на насіння кукурудзи Dekalb в ДАР за програмою USAID АГРО_насіння кукурудзи Dekalb, 2024 р.

У зв’язку з високим відгуком агровиробників на програму підтримки, плановий обсяг допомоги вичерпано завчасно.

Детальніше

Українським аграріям нададуть насіння кукурудзи на весняну посівну

2024-04-11

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам з 10 областей насіння кукурудзи бренду Dekalb від компанії Bayer для весняної посівної – 2024.

Через Програму Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та за підтримки Мінагрополітики фермерам передадуть загалом 15 756 посівних одиниць насіння.

Кожен учасник зможе отримати до 25 посівних одиниць на господарство, чого буде достатньо для посіву 25 гектарів.

Детальніше

Уряд розширив напрями підтримки для фермерських господарств

2024-03-20

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918.

Детальніше

Широкомасштабна інформаційно-просвітницька кампанія "Нові можливості для аграріїв з Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві"

2024-03-16

Для того, щоб більш предметно зосередитись на практичному застосуванні механізму кредитування під гарантії Фонду, команда експертів спільно із банками-партнерами проведуть другу хвилю он-лайн вебінарів для малих агровиробників кожного окремого регіону. Тож малі фермери мають іще одну нагоду отримати вичерпну інформацію про новий механізм, а також отримати експертний супровід у процесі кредитування.

Про графік проведення он-лайн та офф-лайн заходів у регіонах та зареєструватись на захід у відповідному місті можна на фейсбук сторінці AgriAnalytica.

Детальніше

ФАО надасть українським фермерам насіння сої та соняшника для весняної посівної кампанії

2024-03-15

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно із Міністерством аграрної політики та продовольства України розпочинають нову програму підтримки українських фермерів через надання насіння сої та соняшника для весняної посівної кампанії.

Детальніше

Навчально-інформаційний захід: Актуальні питання реєстрації та подання заявок на підтримку у Державному аграрному реєстрі

2024-03-11

Даний захід проводиться в рамках  серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, які організовано проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з Програмою «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», що фінансується ЄС та впроваджується Світовим Банком та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Детальніше

ФАО надасть корми для підтримки виробників лососевих видів риб по всій Україні

2024-03-01

Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує програму підтримки виробників лососевих видів риб через забезпечення їх кормами для риб з метою подолання негативних наслідків війни та порушення ланцюжків постачання.

Детальніше

ФАО надасть українським фермерам насіння ярої пшениці

2024-03-01

Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) у співпраці з Міністерство аграрної політики та продовольства України надасть насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів.

Детальніше

Запрошуємо аграріїв долучитися до опитування про підготовку до весняної посівної кампанії ярих культур під урожай 2024р

2024-02-02

Результати опитування  стануть основою для формування реальної оцінки, що допоможе нам краще зрозуміти стан аграрної галузі та ефективніше спланувати заходи із її підтримки.

Детальніше

ФАО розширює програму підтримки модульними зерносховищами на Миколаївську та Харківську області

2024-01-19

Сільгоспвиробники із Херсонської, а тепер також і з Миколаївської та Харківської областей, можуть подати заявку через Державний аграрний реєстр до 4 лютого 2024 року.

Для участі у програмі фермерам потрібно мати щонайменше 100 га земель в офіційному обробітку у зазначених областях та використовувати отримані сховища для зберігання власно вирощеної продукції.

Детальніше

У Державному аграрному реєстрі (ДАР) триває збір заявок на участь у другому циклі грантової програми Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO), що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

2024-01-16

Метою грантової програми є підтримка малих сільськогосподарських виробників, мікро- та малих сільськогосподарських підприємств, сільськогосподарських кооперативів для забезпечення сталого виробництва, підвищення ефективності, а також зміцнення національних ланцюжків створення доданої вартості та постачання.

Детальніше

ФАО підтримає фермерів Херсонської обл. модульними зерносховищами

2024-01-04

Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) спільно з Мінагрополітики оголошують про початок реєстрації для отримання модульних зерносховищ місткістю 300, 500 та 1000 тонн через Державний аграрний реєстр

Детальніше

У ДАР додано функцію подання електронної звітності до органів статистики

2024-01-01

Для користувачів ДАР доступна нова функція - заповнення та подання електронної звітності до органів статистики. Наразі подати звітність онлайн через ДАР можна за формою № 29-сг (річна) "Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід і винограду" і № 24-сг (місячна) "Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин".

Детальніше

ФАО та ЄС розпочинають другий цикл грантового конкурсу, щоб сприяти відновленню українських фермерів

2023-12-26

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок другого циклу грантової програми, яка реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Детальніше

Мінагрополітики затвердило перші накази про включення агропідприємств у верифіковані списки експортерів

2023-11-13

Питання включення українських агропідприємців  у перелік верифікованих експортерів обговорили під час засідання Координаційної ради з питань логістики в сільському господарстві під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського.

З 11 листопада розпочинається експорт деяких видів сільськогосподарської продукції за новими правилами.

Детальніше

Уряд розширив критерії для включення до переліку верифікованих експортерів

2023-11-13

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 1174 “Про внесення змін до Порядку реалізації експериментального проекту з верифікації суб’єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану”. Постановою розширюються критерії включення до переліку верифікованих експортерів сільськогосподарської продукції.


Детальніше

В ДАР розпочалася подача заявок на включення в перелік верифікованих експортерів агропродукції

2023-11-06

Уряд схвалив постанову «Про реалізацію експериментального проекту з верифікації суб’єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану». Згідно з документом, буде сформований перелік верифікованих суб’єктів агропромислового комплексу, які здійснюють експорт товарів. Зокрема, зернових, олійних і продуктів переробки.

Детальніше

До уваги сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі

2023-11-02

З 01 листопада 2023 року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом заявок та документів для отримання державної підтримки через Державний аграрний реєстр на виконання положень Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористувачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р. № 1070

Детальніше

USAID АГРО надасть 14 тис. тонн мінеральних добрив українським агровиробникам через ДАР

2023-11-02

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО безоплатно надасть 7 тис. українським агровиробникам мінеральні добрива для весняної посівної – 2024.

За підтримки Мінагрополітики реєстрація на отримання допомоги вже розпочалася в Державному аграрному реєстрі у розділі «Доступні програми» – USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 р.

Детальніше

Надання інформації про підтримку малих фермерських господарств у 2022 та 2023 роках в межах Програм реагування ФАО

2023-09-09

ФАО повідомляє, що під час осінньої посівної кампанії 2022/23 року, за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та місцевих адміністрацій, ФАО розподілила 5 400 тонн насіння озимої пшениці серед 1 508 малих фермерів та 6 619 сільських домогосподарств. Під час весняної кампанії 2023 року ФАО підтримала 6 112 малих фермерів, які отримали 5 745 тонн насіння, включаючи ярий ячмінь, яру пшеницю, горох, соняшник та кукурудзу.

Детальніше

Опитування аграріїв в рамках підготовки до осінньої посівної кампанії під урожай 2024 року

2023-08-08

Результати опитування допоможуть Міністерству аграрної політики та продовольства України отримати більш точні прогнози на майбутні посівну та збиральні кампанії.

Детальніше

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО спільно з компанією Bayer надасть насіння озимого ріпаку бренду DEKALB для українських агровиробників

2023-08-08

Уряд США через Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) безоплатно надасть українським агровиробникам 1,700 посівних одиниць насіння озимого ріпаку бренду DEKALB, переданого компанією Bayer Ukraine  у межах ініціативи USAID AGRI-Україна.

Детальніше

До 9 серпня продовжено реєстрацію на програму підтримки агровиробників – безкоштовні мінеральні добрива.

2023-08-02

В Державному аграрному реєстрі до 9 серпня продовжено реєстрацію на програму підтримки уряду США. Через Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО українські агровиробники безоплатно отримають 12,000 тонн мінеральних добрив на осінню посівну кампанію. Кожен учасник програми зможе отримати 1 тонну нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення. Загалом українським агровиробникам передадуть 12 тис тонн добрив.

Детальніше

У ДАР додано функцію приєднання до кабінету фермерського господарства земель громадян України - членів ФГ

2023-07-18

Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.

У кабінеті аграрія ДАР додано новий розділ Фермерське господарство, де представник ФГ юридичної особи або ФОП - засновник сімейного фермерського господарства може відправити заявку на приєднання до кабінету ФГ земельних ділянок від громадян України членів або засновників фермерського господарства.

Детальніше

Вибір отримувача техніки для завантаження рукавів для зберігання зерна серед операторів, що набрали від 1 рукава

2023-04-18

Минулого року ФАО спільно з МінАПК було проведено реєстрацію потенційних операторів із завантаження-вивантаження рукавів, серед яких отримувачі рукавів (р.) ФАО обрали надавачів послуг, вказуючи к-ть рукавів до завантаження. Наступний етап призначений для операторів (згідно Переліку http://bit.ly/3L0ede2), які не набрали 135 р., або мають залишки після отримання комплекту(-ів) техніки понад 135 р. Їм пропонується об’єднатися у групу для досягнення норми у 135 р. і вказати уповноваженого на отримання техніки

Детальніше

ДАР розпочинає реєстрацію на отримання насіння кукурудзи та соняшника

2023-04-03

ДАР розпочинає реєстрацію на отримання насіння кукурудзи та соняшника для підтримки агровиробників з прифронтових областей.

Детальніше

До уваги користувачів ДАР!

2023-03-07

Просимо підприємства, які надіслали документи до 06.03.2023 за програмою «Подання пакета документів на визначення підприємства критично важливим» повторно подати пакет документів.

Детальніше

Безкоштовне підживлення для озимих

2023-03-06

У ДАР триває реєстрація заявок на безкоштовні міндобрива для озимих культур від Програми USAID АГРО.

Детальніше

Прийом заявок на отримання насіння соняшника за підтримки USAID призупинений

2023-03-03

Водночас залишаються відкритими програми з роздачі добрив для озимих і ярих культур.

Детальніше

Серед основних потреб фермерів напередодні весняної посівної 2023 - добрива, гербіциди й пестициди

2023-03-03

Детальніше

ФАО запрошує малих фермерів зареєструватися для отримання насіннєвого матеріалу

2023-03-01

Прийом заявок відбувається до 10 березня через Державний аграрний реєстр

Детальніше

USAID надасть насіння соняшника та мінеральні добрива українським агровиробникам для підтримки продовольчої безпеки

2023-03-01

Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 14 березня 2023

Детальніше

Розпочато прийом заявок на участь у програмі грантової підтримки ФАО та ЄС

2023-02-09

Прийом заявок відбувається через Державний аграрний реєстр до 10 березня 2023 року.

Детальніше

Понад 95 тис. агровиробників уже зареєструвалися у Державному аграрному реєстрі

2023-01-24

Найбільша кількість − 75% зареєстрованих − є селянами-одноосібниками, у той час як 25% − це ФОПи та юридичні особи.

Детальніше

За майже 5 місяців роботи Державного аграрного реєстру в системі зареєструвалися понад 90 000 аграріїв, близько 32000 — отримали допомогу

2023-01-12

Найбільша кількість — 73% зареєстрованих — є селянами-одноосібниками. 27% — це ФОПи та юридичні особи.

Детальніше

У ДАРі розпочалась реєстрація для отримання техніки із завантаження та розвантаження зернових рукавів від Мінагрополітики та ФАО

2022-12-01

Мінагро та ФАО розпочинають реєстрацію для отримання 105 комплектів спеціальної техніки для завантаження / розвантаження зернових рукавів.

Детальніше

Після відновлення програм підтримки малих агровиробників у ДАР було подано заявок на близько 100 млн грн

2022-11-25

Таким чином, станом на 24 листопада весь обсяг додаткових коштів, виділених урядом для продовження програми, був зарезервований. Відтак приймання заявок на підтримку в ДАР було призупинено.

Детальніше

Увага! Продовжено програму державної підтримки аграріїв

2022-11-21

Урядом прийнято рішення про подовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги

Детальніше

Агровиробники зможуть отримати допоміжну техніку для завантаження та розвантаження рукавів

2022-11-16

Техніка буде надаватися з розрахунку один комплект на завантаження не менше 292 рукавів.

Детальніше

Зберігання зерна в полімерних рукавах: як все зробити правильно?

2022-11-14

При роботі з технологією зберігання зернових слід зважати на три ключові фактори: площадка для розташування, логістика, третій – оператор завантажувача.

Детальніше

Українські агровиробники продовжують отримувати рукави для тимчасового зберігання зерна

2022-11-08

268 фермерів вже отримали більше 6 000 зернових рукавів.

Детальніше

Програма держпідтримки с/г виробників: 917 млн грн отримають майже 14 тис. аграріїв

2022-11-07

10 592 учасників програми за напрямом “субсидія на 1 га” отримають виплати на суму 769 млн грн; ще 148 млн грн будуть перераховані 3 368 учасникам програми на утримання корів.

Детальніше

Перелік отримувачів рукавів в рамках першого етапу програми ФАО та умови їхнього отримання

2022-10-28

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН та Мінагрополітики публікують результат розгляду заявок на отримання гуманітарної допомоги у вигляді засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн в рамках першого етапу програми.

Детальніше

Міністр аграрної політики підписав перший перелік отримувачів в рамках програми підтримки, що фінансується коштами ЄС, на загальну суму 916,7 млн грн

2022-10-25

13 960 фермерів отримають понад 900 млн грн у рамках першого траншу програми підтримки малих агровиробників.

Детальніше

До уваги користувачів ДАР!

2022-10-20

Шановні аграрії! Прийом заявок на отримання бюджетної субсидії на 1 га сільгоспугідь та спеціальної бюджетної дотації за утримання корів тимчасово припинено. Просимо уважно слідкувати за оновленнями в ДАР.

Детальніше

В ДАРі з’явився новий розділ з оглядом ринку основних сільськогосподарських культур, рослинної олії та кормів

2022-10-18

Міністерство аграрної політики та продовольства України у партнерстві із компанією Agrochart розробили новий сервіс для користувачів ДАР − Огляд ринку. У цьому розділі можна відстежувати світові ціни на основні види сільськогосподарської продукції. Розділ доступний з головної сторінки Кабінету користувача (кнопка «Огляд ринку»), а також у меню в лівій частині сторінки (розділ «Від партнерів»).

Детальніше

Розпочато другий етап прийому заявок на отримання рукавів

2022-10-14

Мінагрополітики та ФАО розпочинають другий етап конкурсу для аграріїв. Для участі у другому етапі потрібно податись до 23 жовтня через ДАР.

Детальніше

50 000 агровиробників зареєструвалися в Державному аграрному реєстрі

2022-10-05

Понад 50 тисяч українських агровиробників зареєструвалися в ДАР. З них 22 845 уже подали заявки на участь у програмах підтримки.

Детальніше

Денис Башлик: у Державний аграрний реєстр додано дані супутникового розпізнавання посівів 2022

2022-10-04

Детальніше

Як подати заявку на отримання рукавів для зберігання зерна: практичний вебінар з покроковою інструкцією

2022-09-29

Детальніше

Понад 38 тиc. агровиробників зареєструвались у ДАР. З них понад 17 тис. є учасниками програми держпідтримки

2022-09-29

Детальніше

Мінагрополітики відповідає на численні питання про подачу заявок на участь у програмах підтримки через ДАР

2022-09-28

Мінагрополітики спільно з Всеукраїнською асоціацією громад та Всеукраїнським конгресом фермерів провело онлайн-семінар для спеціалістів територіальних громад.

Детальніше

У системі ДАР стартує подання заявок на отримання рукавів для зберігання зерна

2022-09-26

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Мінагрополітики оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн.

Детальніше

Денис Башлик: перше оновлення та запровадження додаткової технічної підтримки ДАР

2022-09-20

Мінагрополітики запровадило низку оновлень в системі Державного аграрного реєстру.

Детальніше

Більше 6500 аграріїв вже є учасниками програми державної підтримки

2022-09-16

6 554 аграрії вже є учасниками програми, що фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу.

Детальніше

Як отримати дотацію за утримання корів через ДАР

2022-09-13

У ДАР доступна програма підтримки для агровиробників, що утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності. Розмір дотації становить 5300 грн на одну корову.

Детальніше

Як отримати субсидію на одиницю оброблювальних угідь через ДАР

2022-09-12

У ДАР триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю с/г угідь. Податися можуть агровиробники, що оброблять не менше 1 і не більше 120 га. Сума виплати - 3 100 грн/га, але не більше 372 тис. грн.

Детальніше

Понад 2,5 тисяч заявок подали аграрії на програми бюджетної підтримки у ДАР

2022-09-09

2736 аграріїв вже подали заявки на участь у програмі, що фінансується за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу.

Детальніше

Малі агровиробники можуть отримати допомогу через ДАР

2022-09-05

У ДАР триває прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн (50 млн євро). Програма фінансується за рахунок бюджетної підтримки ЄС.

Детальніше

Понад 5000 аграріїв вже зареєструвалися в ДАРі

2022-08-30

За останній тиждень до ДАР приєдналися ще понад 2 тисячі аграріїв. Загалом від початку запуску платформи на ній зареєструвалися 5 190 агровиробників.

Детальніше

Мінагрополітики: через ДАР аграрії можуть податись на дві програми держпідтримки

2022-08-26

Із 1 вересня аграрії зможуть податися в ДАР на дві програми з держпідтримки: виплату на гектар землі та на дотацію за утримання корів.

Детальніше

Уряд затвердив порядок використання 1,5 млрд грн на підтримку малих сільгоспвиробників

2022-08-16

16 серпня Кабінет Міністрів України затвердив розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України порядок використання фінансової допомоги малим агровиробникам.

Детальніше

За сприяння ЄС Україна запустила Державний аграрний реєстр, онлайн платформу для підтримки фермерів

2022-08-12

12 серпня 2022 року Мінагрополітики запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв.


Детальніше

Найближчим часом Мінагрополітики запустить Державний аграрний реєстр

2022-08-01

В рамках реалізації земельної реформи в Україні Мінагрополітики планує запустити Державний аграрний реєстр


Детальніше

2 вересня 2020 року стартує активна фаза другого пілотного впровадження Державного Аграрного Реєстру

2020-08-26

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Всеукраїнською асоціацією громад розпочинають активну фазу другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (ДАР).


Детальніше

Розпочата робота по створенню аграрного реєстру

2019-12-20

У шести областях України відбулися презентації пілотного проекту Аграрного реєстру. Протягом минулого тижня фахівці МЕРТ, а також міжнародних партнерів проекту: Світового банку, проєкту ЄС “Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні” провели навчання операторів мобільних груп, які у січні наступного року відвідають ОТГ свого регіону.


Детальніше