Новини

Головна I Новини

Українським аграріям нададуть насіння кукурудзи на весняну посівну

2024-04-11

Українським аграріям нададуть насіння кукурудзи на весняну посівну

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам з 10 областей насіння кукурудзи бренду Dekalb від компанії Bayer для весняної посівної – 2024.

Через Програму Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та за підтримки Мінагрополітики фермерам передадуть загалом 15 756 посівних одиниць насіння.

Кожен учасник зможе отримати до 25 посівних одиниць на господарство, чого буде достатньо для посіву 25 гектарів.  

Для отримання насіння фермерам необхідно зареєструватися в Державному аграрному реєстрі у розділі «Доступні програми» - USAID АГРО насіння кукурудзи Dekalb, 2024 рік.

📌

Прийом заявок триватиме до 21 квітня.

📌

Видача насіння планується в кінці квітня 2024 року.

👨🏻‍🌾

Отримати допомогу можуть агровиробники, які мають в обробітку від 5 до 500 га у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській (Бучанський, Вишгородський, Фастівський та Броварський райони), Луганській, Миколаївській (Миколаївський, Баштанський райони), Сумській (Шосткинський, Конотопський, Сумський, Охтирський райони), Харківській, Херсонській, Чернігівській (Чернігівський, Корюківський, Новгород-Сіверський райони) областях (за винятком тимчасово окупованих територій), зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.