Новини

Головна I Новини

Широкомасштабна інформаційно-просвітницька кампанія "Нові можливості для аграріїв з Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві"

2024-03-16

Широкомасштабна інформаційно-просвітницька кампанія "Нові можливості для аграріїв з Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві" сягнула свого екватору.

Про новий механізм розширення доступу до кредитування дізнались малі фермери 10 регіонів західної та центральної частини України.

Попереду у команди експертів ще 10 міст: Черкаси, Кропивницький, Житомир, Одеса, Миколаїв та Херсон, Дніпро, Чернігів, Суми і Харків. Кожна зустріч супроводжується активними дискусіями щодо особливостей фінансування під гарантії Фонду.

Для того, щоб більш предметно зосередитись на практичному застосуванні механізму кредитування під гарантії Фонду, команда експертів спільно із банками-партнерами проведуть другу хвилю он-лайн вебінарів для малих агровиробників кожного окремого регіону. Тож малі фермери мають іще одну нагоду отримати вичерпну інформацію про новий механізм, а також отримати експертний супровід у процесі кредитування.

Про графік проведення он-лайн та офф-лайн заходів у регіонах та зареєструватись на захід у відповідному місті можна на фейсбук сторінці AgriAnalytica.

Довідково: Нагадаємо, що з 20 лютого в Україні проходить широкомасштабна інформаційно-просвітницька кампанія про новий механізм з розширення доступу до фінансування для малих фермерів із земельним банком до 500 га.

Мета цієї компанії полягає у підвищенні обізнаності малих фермерів про нові можливості із залучення кредитного фінансування, що з’являються у зв’язку з початком роботи Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Дрібні агровиробники мають можливість отримати кредит у банку як для капітальних інвестицій, зокрема для купівлі сільськогосподарської землі, так і для поповнення обігових коштів під гарантії Фонду. Окрім того, даний механізм можна поєднувати із державною програмою «5-7-9». Завдяки роботі Фонду у малих агровиробників є можливість отримати фінансування при недостатньому рівні застави або збільшити об’єм такого фінансування. Такий підхід може допомогти задовольнити потребу в додаткових фінансових ресурсах для підтримки та розвитку бізнесу.

Кампанію здійснює Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві за підтримки Міністерство аграрної політики та продовольства України, Європейської комісії, Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група World Bank Ukraine) спільно з виконуючим партнером ТОВ «Агріаналітика» у всіх регіонах України.