Новини

Головна I Новини

Прийом заявок на отримання насіння соняшника за підтримки USAID призупинений

2023-03-03

До уваги користувачів ДАР!

Закрито прийом заявок на отримання насіння соняшника за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО.

Залишаються відкритими програми з роздачі добрив для озимих і ярих культур.

Велика кількість агровиробників відгукнулися на наше оголошення за програмою в ДАР «Отримання від Програми USAID АГРО насіння соняшника», опубліковане 1 березня.Початково, програма була розрахована на роздачу насіння соняшника для посіву на площі 28 000 гектарів. Зважаючи на те, що вже за 2 доби після оголошення програми, на неї подалися понад 1200 агровиробників, Програма USAID АГРО вирішила закупити та роздати насіння ще додатково на 14 000 гектарів. Отже, загальне покриття програми становитиме посів соняшника на площі 42 000 гектарів.

Прийом заявок у ДАР на цю програму закритий. Зацікавлені агровиробники все ще можуть подаватися на отримання добрив для озимих та ярих культур. Вимоги до заявників та інші умови програми залишаються незмінними (більше деталей шукайте за відповідним оголошенням у ДАР).П

рограма реалізується у межах ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, та має на меті посилити продовольчу безпеку України через покращення доступу агровиробників до насіння та добрив для весняно-польових робіт.