Новини

Головна I Новини

ДАР розпочинає реєстрацію на отримання насіння кукурудзи та соняшника

2023-04-03

ДАР розпочинає реєстрацію на отримання насіння кукурудзи та соняшника для підтримки агровиробників з прифронтових областей.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Уряду Японії реалізує програму безкоштовного розподілу насіння кукурудзи та соняшника для підтримки малих фермерських господарств та інших сільськогосподарських виробників на час весняної посівної кампанії 2023 року.

У межах цієї програми насіння буде розподілено у дев'яти областях України, які найбільше постраждали від військових дій, зокрема у Чернігівській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Запорізькій областях.

Кожен заявник зможе отримати кількість насіння кукурудзи або соняшнику достатню для обробки 10 гектарів землі.Програма орієнтована на юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 200 гектарів та ведуть свою діяльність у вищезазначених областях.Будь ласка, зверніть увагу, що кількість насіння обмежена.

Кінцевий термін подання заявки – 12 квітня 2023 року.